ZNIŻKI FIRST MINUTE

SKORZYSTAJ JUŻ DZISIAJ

więcej

REJSY RODZINNE

RELAKS, WYŚMIENITA ZABAWA, RODZINNA ATMOSFERA

więcej

DUŻY WYBÓR JACHTÓW, W TYM WŁASNA FLOTA

NOWOCZESNE JEDNOSTKI

więcej

KONTAKT 24 h / dobę

DOŚWIADCZENIE, JAKOŚĆ I KOMFORT

więcej

REJSY ALL INCLUSIVE

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

więcej

Eventy

Jeśli jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, event firmowy, czarter all inclusive, wart jest więcej niż tysiąc obrazów.

Syrena Yachts & Charter wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów korporacyjnych, indywidualnych, firmowych, stowarzyszeń i formalnych i nieformalnych organizacji. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy co raz częściej pragną przeprowadzić integrację, szkolenie czy trening swoich zespołów, partnerów, czy po prostu przyjaciół w odmiennej scenerii niż sala konferencyjna w biurze.  Największą efektywność takich działań uzyskujemy na wyjazdach, gdzie Państwa zespół przestaje być już tylko zespołem ludzi pracujących pod dyktando zasad obowiązujących w firmie, a staje się doskonale współpracującą osobą.

Dobrzy znajomi z pracy stają się tam przyjaciółmi podążającymi ku wspólnej przygodzie. Żeglarstwo ułatwia szybszą integrację, poznawanie siebie i relacji między ludźmi w przeróżnych aspektach. Pokład jachtu jest ruchomą przestrzenią z nieograniczonym potencjałem. Zapraszamy grupy formalne lub nieformalne do wspólnego organizowania przedsięwzięć o charakterze biznesowym, sportowym, turystycznym czy prywatnym. Każdy ma inne potrzeby, a kreatywność ludzka jest nieograniczona. Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie, by dostosować przebieg, rozmach, standard imprezy do potrzeb sponsora i uczestników.

Klimat żeglarski stanowi więc doskonałe tło do realizacji wielu różnorodnych projektów eventowych:

  • Spotkania integracyjne,
  • Szkolenia, treningi,
  • Budowanie zespołu,
  • Trochę szaleństwa: żeglarskie regaty, skutery, motorówki, narty wodne, wakeboard, flyboard, poduszkowce, nurkowanie,
  • Szaleństwo zimą: żeglarstwo lodowe – bojery, skutery, curling na jeziorze, narty, nurkowanie podlodowe,
  • Transport zorganizowany.