ZNIŻKI FIRST MINUTE

SKORZYSTAJ JUŻ DZISIAJ

więcej

REJSY RODZINNE

RELAKS, WYŚMIENITA ZABAWA, RODZINNA ATMOSFERA

więcej

DUŻY WYBÓR JACHTÓW, W TYM WŁASNA FLOTA

NOWOCZESNE JEDNOSTKI

więcej

KONTAKT 24 h / dobę

DOŚWIADCZENIE, JAKOŚĆ I KOMFORT

więcej

REJSY ALL INCLUSIVE

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

więcej

Chorwacja

CHORWACJA CZARTERY JACHTÓW

 

Chorwacja dla żeglarzy. Żegluga od wyspy do wyspy, krótkie wycieczki na ląd i godziny spędzone na pokładzie – oto recepta na udany wypoczynek dla stuprocentowych żeglarzy. Dla takich osób to wymarzone miejsce do spędzenia niezapomnianego rejsu.

 

Chorwacja -30%, super oferta 1 + 1 Gratis!

Długoletnie doświadczenie i słuchanie podpowiedzi naszych Klientów sprawiły, iż dzisiaj współpracujemy ze sprawdzonymi Armatorami, a co za tym idzie wspólnie szukamy rozwiązania aby dopasować ofertę do potrzeb Klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wielu Armatorów przygotowuje atrakcyjne zniżki i rabaty. Dziś pragniemy wspólnie z kilkoma Armatorami przedstawić atrakcyjne oferty w Chorwacji.

-30%, -25%, -20 OFERTA

Jeżeli interesuje Cię coś innego wyślij zapytanie. 

Oferta specjalna! 

1+1 Gratis! – wyczarteruj jacht do 05.05.2018/1 tydzień, a ten sam jacht otrzymasz za darmo od 06.10.2018/1 tydzień! (opłaty portowe, sprzątanie końcowe, paliwo, silnik zaburtowy … – podlegają opłacie). Pamiętaj to TY Możesz zdecydować, który okres w październiku i listopadzie chcesz ZAREZERWOWAĆ (w zależności od dostępności jachtu!).

 
Bazę wypadowa Sukosan (7 km na południe od Zadaru)    

Dostępność jachtów  – w związku ze zmianami jakie zachodzą z dnia na dzień prosimy o kontakt mailowy: biuro@syrenayachts.com

Booking-list-2018_1