ZNIŻKI FIRST MINUTE

SKORZYSTAJ JUŻ DZISIAJ

więcej

REJSY RODZINNE

RELAKS, WYŚMIENITA ZABAWA, RODZINNA ATMOSFERA

więcej

DUŻY WYBÓR JACHTÓW, W TYM WŁASNA FLOTA

NOWOCZESNE JEDNOSTKI

więcej

KONTAKT 24 h / dobę

DOŚWIADCZENIE, JAKOŚĆ I KOMFORT

więcej

REJSY ALL INCLUSIVE

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

więcej

GRAN CANARIA-BAVARIA CRUISER 50

ŻEGLARSKA PRZYGODA NA WYSPACH KANARYJSKICH!

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj…Mark Twain

Tych, którzy żeglarstwo pragną uprawiać cały rok z przyjemnością informujemy, iż od 27.12 z naszej bałtyckiej flotylli na ciepłych wodach Gran Canarii będzie do Państwa dyspozycji BAVARIA CRUISER 50.

BAVARIA CRUISER 50 BALTICA YACHTS XII
WYPOSAŻENIE

 

SPECYFIKACJA

 

CENNIK

 

GALERIA

             
Podstawowe informacje             Rok produkcji – 2012      Ilość kabin – 5    Ilość koi – 12
             

 

  Bavaria 50 Cruiser jest naturalnym sukcesorem jachtu Bavaria 49, a w większości  elementów przewyższa swego poprzednika. Oferuje łatwą obsługę dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i wysokiej jakości elementów takielunku i elektroniki oraz dobre właściwości nautyczne pod żaglami i silnikiem, jednocześnie komfort i bezpieczeństwo. W mesie wygodne kanapy dla załogi, które pomieszczą 12 osób, a duża lodówka i 140 l zamrażarka pomieści sporo zapasów. Dobra jest wentylacja, dużo schowków w mesie. Całość jak zwykle funkcjonalna i praktyczna. Ok. 130 m żagla i 75 konny Volvo Penta. Absolutnie najlepszy jacht do prowadzenia. Luksus, funkcjonalność i niesamowita pływalność. Łódź ma bardzo mały kąt martwy. Jacht niezwykle łatwy w manewrowaniu portowym. Bavaria Cruiser 50 została zaprojektowana przez znane biuro konstrukcyjne Farr Yacht Design, znane z realizacji jachtów regatowych.
 


 


 


 


 


 


 


             
      GRAN CANARIA
         
INFORMACJE O AKWENIE   PRZYKŁADOWA TRASA REJSU   ATRAKCJE
         
    Wynajmij jacht na Gran Canaria i korzystaj ze wspaniałych chwil żeglugi w egzotycznym klimacie. Gran Canaria jest jedną z wysp wchodzących w skład Archipelagu Wysp Makaronezji, usytuowaną na Oceanie Atlantyckim. Terytorialnie przynależy do Hiszpanii. Razem z wyspami Lanzarote i Fuerteventura tworzy prowincję Las Palmas. Stolicą wyspy jest miasto Las Palmas de Gran Canaria. Gran Canaria – region doskonałej pogody i urokliwych widoków zachwyci nawet najbardziej wymagających. Pełna energii, dzika przyroda, wulkaniczna przeszłość, długie słoneczne dni, łagodne temperatury przez cały rok to kwintesencja udanych wakacji. Wynajmij jacht na Gran Canaria i korzystaj ze wspaniałych chwil żeglugi w egzotycznym klimacie. Bliska odległość od Europy i bardzo dobre warunki żeglarskie sprawiają, iż Gran Canaria staje się popularnym kierunkiem dla wielu żeglarzy.