Eventy

Jeśli jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, event firmowy, czarter all inclusive, wart jest więcej niż tysiąc obrazów.

Syrena Yachts & Charter wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów korporacyjnych, indywidualnych, firmowych, stowarzyszeń i formalnych i nieformalnych organizacji. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy co raz częściej pragną przeprowadzić integrację, szkolenie czy trening swoich zespołów, partnerów, czy po prostu przyjaciół w odmiennej scenerii niż sala konferencyjna w biurze.  Największą efektywność takich działań uzyskujemy na wyjazdach, gdzie Państwa zespół przestaje być już tylko zespołem ludzi pracujących pod dyktando zasad obowiązujących w firmie, a staje się doskonale współpracującą osobą.

Dobrzy znajomi z pracy stają się tam przyjaciółmi podążającymi ku wspólnej przygodzie. Żeglarstwo ułatwia szybszą integrację, poznawanie siebie i relacji między ludźmi w przeróżnych aspektach. Pokład jachtu jest ruchomą przestrzenią z nieograniczonym potencjałem. Zapraszamy grupy formalne lub nieformalne do wspólnego organizowania przedsięwzięć o charakterze biznesowym, sportowym, turystycznym czy prywatnym. Każdy ma inne potrzeby, a kreatywność ludzka jest nieograniczona. Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie, by dostosować przebieg, rozmach, standard imprezy do potrzeb sponsora i uczestników.

Klimat żeglarski stanowi więc doskonałe tło do realizacji wielu różnorodnych projektów eventowych:

  • Spotkania integracyjne,
  • Szkolenia, treningi,
  • Budowanie zespołu,
  • Trochę szaleństwa: żeglarskie regaty, skutery, motorówki, narty wodne, wakeboard, flyboard, poduszkowce, nurkowanie,
  • Szaleństwo zimą: żeglarstwo lodowe – bojery, skutery, curling na jeziorze, narty, nurkowanie podlodowe,
  • Transport zorganizowany.