Yacht management

Yacht Management – to program skierowany do osób wkraczających odważnie do świata żeglarskiego biznesu. Program ten jest najbardziej efektywnym kosztowo sposobem by posiadać łódź marzeń bez obowiązków i wydatków związanych z tradycyjnym zakupem i utrzymaniem. Zdobyte doświadczenia w branży, pozwalają nam w sposób kompetentny i rzetelny służyć pomocą  w realizacji Państwa marzeń o posiadaniu własnego jachtu, nowego lub używanego.

 

Buy a yacht
…on your terms.

Syrena Yachts & Charter w swej ofercie prezentuje kreatorski plan biznesowy  YACHT MANAGEMENT, który objaśnia sposoby inwestowania w nowoczesną niszę rynku turystycznego, a przede wszystkim ukazuje możliwości jakie się za tym kryją.

YACHT MANAGEMENT – to dobrze dobrany pakiet usług dostosowanych specjalnie do Twoich potrzeb. Polega na pozyskaniu jachtu, katamaranu i przekazanie go do obrotu komercyjnego celem pobierania tantiem z wynajmu jednostki. Finansowanie znacznej części inwestycji pochodzi ze środków zewnętrznych w leasingu operacyjnym lub innych źródeł finansowania. Wszystkie szczegóły są  planowane pod kątem wygody inwestora i specyfiki rynku. Podczas całego procesu inwestycyjnego dopełniamy wszystkich formalności związanych z opieką, utrzymaniem i organizacją czarteru. Spokój ducha i maksymalizacja potencjalnego zysku to główne powody, dla których tak wielu właścicieli jachtów polega na Yacht Management. Oferowany program to projekt finansowy, polegający na inwestycji w branżę żeglarską, która obecnie jest najdynamiczniej rozwijającym się segmentem rynku turystycznego. Nasze doświadczenie w branży  pozwoliło poznać mocne i słabe strony tego typu inwestycji oraz wyeliminować błędy. Pożądany wynik projektu podlega kilku znaczącym czynnikom, ale przede wszystkim od optymalnie dobranej jednostki oraz doświadczenia operator, który w optymalny sposób dobierze odpowiedni akwen, opracuje plan programu, i będzie zarządzać jachtem. Miłość do jachtów i jachtingu oraz radość z dzielenia się naszą pasją sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.