O Nas

SYRENA Yachts & Charter Sp. z o.o

Syrena Yachts & Charter Sp. z o.o. to firma zbudowana na najtrwalszych fundamentach – przyjaźni, zaufaniu oraz rzetelności. Tworzymy grupę pełnych energii ludzi, których połączyła wspólna pasja, chęć poznania i zrozumienia dwóch potężnych żywiołów wiatru i wody. Zrywamy ze stereotypem żeglarstwa jako elitarnego wypoczynku i pokazujemy, że żeglarstwo jest wyjątkowe, ale jednocześnie dostępne dla wszystkich.

Od  20 lat płyniemy z nurtem naszej pasji, która doprowadziła do tego, iż postanowiliśmy zawodowo i profesjonalnie zająć się tym co lubimy najbardziej – czego efektem jest Syrena Yachts & Charter Sp. z o.o. jako element grupy Baltica Yachts & Charter Sp. z o.o. Nasza historia ma swój początek na Mazurach, gdzie przecieraliśmy pierwsze szlaki i do dzisiaj tam działamy, później bardziej profesjonalnie już na Morzu Bałtyckim,  jako wiodąca firma Baltica Yachts & Charter na polskim wybrzeżu. Dzisiaj Grupa Baltica Yachts jest największą firmą czarterową z siedzibą w Polsce, z jachtami pływającymi po całej Europie.

Długoletnie doświadczenie owocuje tym, iż współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi stoczniami, armatorami, firmami szkoleniowym. Z większością z nich znamy się osobiście, stąd też jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość oferowanego sprzętu i dostosować go do Państwa potrzeb. Posiadamy własną flotę jachtów czarterowych, a jacht zakupiony u nas może na siebie zarabiać w ramach programu Yacht Management.

Ponieważ kochamy to co robimy oferujemy Państwu fachową indywidualną obsługę, pomoc przy wyborze jachtu i organizacji rejsu, czarteru, a także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zadowoleni klienci stanowią dla Nas najwyższą formę podziękowania i są  Naszym paliwem do dalszej pracy nad poszerzaniem oferty i  podejmowaniem nowych wyzwań.

Zapraszamy do wspólnej przygody!!!!